Stroptel, s.r.o.O nás

Spoločnosť STROPTEL, s.r.o. je na trhu už viac ako 20 rokov. Založená bola v roku 1995 anglickou spoločnosťou Telspec Europe Ltd., za účelom výroby transformátorov pre vnútornú potrebu firiem skupiny Telspec plc. a za účelom finalizácie, predaja, servisu a montáže telekomunikačných zariadení firiem skupiny Telspec Plc. pre štáty Strednej a Východnej Európy a štáty bývalého Sovietskeho zväzu.

V Januári 2001 manažment odkúpil spoločnosť od svojej materskej firmy a premenoval ju na Stroptel. Došlo k modernizácii technológie výroby, založeniu vlastného vývojového oddelenia a k rozšíreniu okruhu zákazníkov nielen pre telekomunikácie ale aj pre iné odvetvia priemyslu. V súčasnosti sú výrobky spoločnosti STROPTEL používané v elektrotechnickom priemysle, automobilovom priemysle, medicínskom priemysle, svetelnej technike a  spotrebnej elektronike.

V súčasnosti STROPTEL zamestnáva 95 ľudí.

Výrobná plocha je 2000  m2

Náš obrat je 3 mil. €

Náš kapitál je 2,3 mil. €

Našimi zákazníkmi sú veľké globálne spoločnosti, ale aj menší lokálni výrobcovia.

Zoznam a ich hodnotenia našej spoločnosti poskytujeme v súlade s ich podmienkami a len na základe žiadosti. Našou výhodou je flexibilita, kvalita, konkurencieschopné ceny ako aj poloha v Strednej Európe.

 

 

Stroptel, s.r.o.">Aktuality

  • Stroptel, s.r.o.">Etický kódex

    Etický kódex
    Pridané/aktualizované: 03.05.2024

Stroptel, s.r.o.Rýchla správa

Meno:

E-mail:

Text správy:

Opíšte reťazec z obrázka:

Overovací reťazec
Vygenerovať nový reťazec »